Розробка сайтів у Digital-агентстві ART-Delight

Подпишись на нас:
розробка сайту

Зміст статті:

У сучасному світі цифрових технологій, вебсайт є невід'ємною частиною бізнес-ідентичності будь-якої компанії. Він слугує не лише вітриною для представлення продуктів чи послуг, але й потужним інструментом для залучення клієнтів та підтримки постійного зв'язку з ними. Якісне створення та просування сайтів, що відповідає сучасним стандартам і очікуванням користувачів, вимагає професійного підходу.

Послуги Digital-агентства ART-Delight

Digital-агентство ART-Delight спеціалізується на створенні веб сайтів, які не тільки приваблюють візуально, але й оптимізовані для ефективної взаємодії з цільовою аудиторією. Використання передових технологій та креативних рішень дозволяє забезпечити клієнтам ефективне створення сайтів.

Створення інтернет магазину

створення інтернет магазину

Digital-агентство ART-Delight має все необхідне для того, щоб перетворити ваш бізнес у процвітаючий онлайн-магазин. Компанія не просто створює веб сайти, а розробляє повноцінні електронні торговельні платформи, що ідеально відповідають потребам сучасного ринку е-комерції.

Завдяки команді досвідчених дизайнерів та розробників Digital-агентство забезпечує не тільки привабливий візуальний аспект, але й високу функціональність онлайн-магазинів. Проекти відзначаються стабільністю та високою продуктивністю, що сприяє зростанню продажів та розширенню бізнесу в онлайн-просторі.

Розробка корпоративного сайту

розробка корпоративного сайту

У digital-агентстві ART-Delight розуміють значення міцної онлайн-присутності для корпоративних клієнтів. Вони спеціалізуються на створенні корпоративних сайтів, які не тільки відображають сутність бренду, але й сприяють залученню нових клієнтів та партнерів.

Кожен проект – це можливість втілити ідеї в життя таким чином, щоб відвідувачі сайту могли легко знаходити необхідну інформацію, а дизайн і функціональність співпрацювали для досягнення бізнес-цілей. Корпоративні сайти, створені ART-Delight, допомагають брендам стати впізнаваними і успішними у цифровому світі.

Створення лендінгу

створення лендінгів

У ART-Delight розуміють, як важливо мати ефективний та привабливий landing page, що забезпечує високий рівень конверсії. Команда професіоналів працює над створенням індивідуалізованих односторінкових сайтів, які не тільки привертають увагу потенційних клієнтів, але й мотивують їх до дій.

Кожен створений landing page - це поєднання інноваційного дизайну, чіткості контенту та інтуїтивно зрозумілої навігації, що разом створюють неперевершене враження і сприяють досягненню кінцевої мети.

Розробка сайту візитки

розробка сайту візитівки

Сайт-візитка - це потужний інструмент для особистісного брендингу або представлення бізнесу. Такі сайти служать не просто цифровим відображенням бізнес-картки, а втілюють суть вашої ідентичності в інтернеті.

ART-Delight створюють мінімалістичні, але водночас елегантні та функціональні сайти. Вони оптимально використовують кожен піксель для досягнення максимального впливу. Сайти візитки швидко завантажуються та виглядають чудово на будь-якому пристрої, що гарантує зручність для кожного відвідувача.

Таблиця, що відображає основні види веб сайтів, які розробляються в digital-агентстві ART-Delight.

Тип сайту

Коротка характеристика

Терміни виконання

Лендінг

Односторінковий сайт для залучення уваги та конвертації відвідувачів у клієнтів.

від 5 днів (як правило 5-7 днів)

Сайт-візитка

Мінімалістичний сайт, який відображає основну інформацію про особу або компанію.

від 7 днів (як правило 7-10 днів)

Корпоративний сайт

Сайт для представлення компанії, її послуг та продукції, з метою залучення більшого обсягу клієнтів.

від 14 днів (як правило 14-30 днів)

Інтернет-магазин

Повнофункціональний онлайн магазин для торгівлі з інтеграцією різних платіжних систем.

від 20 днів (як правило 20-40 днів)

Що ще розробляють у Digital-агентстві ART-Delight?

 • Маркетплейси.
  Розробка багатофункціональних платформ для електронної комерції, що дозволяють кільком продавцям управляти своїм каталогом та продажами через єдиний веб-сайт.
 • CRM системи.
  Розробка індивідуальних систем управління відносинами з клієнтами, що оптимізують взаємодії з клієнтами, автоматизують продажі, маркетинг і обслуговування.
 • Портали.
  Створення інформаційних порталів, корпоративних порталів або порталів обслуговування, що забезпечують широкий спектр інформаційних ресурсів і сервісів для співробітників, клієнтів чи загальної аудиторії.
 • Облікові системи.
  Розробка програмного забезпечення для управління фінансами та запасами, яке допомагає компаніям управляти їхньою бухгалтерією, складським обліком та іншими внутрішніми ресурсами.

Заключення

В сучасному цифровому світі, наявність ефективного веб-сайту є критично важливою для успіху будь-якого бізнесу. Digital-агентство ART-Delight пропонує широкий спектр розробки веб сайтів, від простих сайтів-візиток до складних маркетплейсів та інтегрованих CRM систем.

Кожен проект розробляється з урахуванням індивідуальних потреб клієнта, що гарантує не тільки відповідність високим стандартам дизайну та функціональності, але й сприяє досягненню конкретних бізнес-цілей.